Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhavit Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Xhavit Sadiku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Qershor 2002, Xhavit Sadiku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Ende Menoj Per Ty". Në vitin 2011, Xhavit Sadiku & Xhevahiret publikojnë albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2013, Xhavit Sadiku publikon albumin "Rruges Duke Ecur" Në vitin 2017, Xhavit Sadiku publikon albumin "Live 2017"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)

Rruges Duke Ecur (2013)

Këngë Dasmash (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alban Jashari

Ganimete Asllani

Aziz Dervishi

Sami Kallmi

Viagra

Latuà

Gjergj Jorgaqi

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Skender Xhafa

Tags: Xhavit Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet