Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Xhepa - Çelin Lulet Ne Pranvere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

çelin lulet ne pranvere
manushaqe luleshqere
trendafilat kur zberthejne
seç na dehin me ere

ja bilbili ligjeron
trendafilit çi kendon
flet e gonxhes kadife
kangen e re degjon

Seç u çel trendafili
seç u deh gjeth i ri
kur ja thote bilbili
kenges per dashuri

Po ti vasheza ime
valle a degjon,
se me sa pergjerime
zemra ime t'kerkon?

Ja bilbili ligjeron
trendafilit çi kendon
flet e gonxhes kadife
kangen e re degjon

Qeshur hena lehte lehte
permbi lumin po rreshket
tej e tej mbi uje noton
dhe me mall degjon

Kanarina n'gem te ri
perserit nje melodi
dhe bilbili qe e don
prane i fluturon.

Seç u çel trendafili
seç u deh gjeth i ri
kur ja thote bilbili
kenges per dashuriNuk kemi video për këtë këngë.
Xhavit Xhepa - Çelin Lulet Ne Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çelin Lulet Ne Pranvere".
3. Video është e këngës "Çelin Lulet Ne Pranvere", por nuk këndohet nga Xhavit Xhepa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0