Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhaxhi Piktori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  9
Xhaxhi Piktori është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatlum Ukelli

Art Abrashi

Nderim Sadriu

Diellon Mustafa

Arianit Bellopoja

Valmir Begolli

Ledion Sveçla

Arian Selmani

Blinor Bega

Yllnor Kurti


Tags: Xhaxhi Piktori

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet