Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Shkretetire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhimbje e dashur miresevjen me ke munguar, zonja lumturi prap tek une te ka derguar,kuren ende jo per ty se kane kerkuar por ashtu si erdhe ke per tu larguar.
Fjalet duket sikur kane mbaruar,nje kemishe bardh e zi ne mur eshte harruar
....

Ref:
Sepse Jam E Lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krah Por Nje Deshire
Te Jem Yll Ne Hapesire
Po Sot Jam E lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krahe Por Kam Nje Shpirt
Sundimtar Dhe Ne Shkretetir

Duket sikur toka peshe me nuk mban, lulet ne pluhur jane kthyer per bletet ska me mjalte,por me radhe planet por me radhe..


Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Shkretetire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkretetire".
3. Video është e këngës "Shkretetire", por nuk këndohet nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0