Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Kur Qielli Qan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2013

2013-12-29T11:45:46

Më Shumë Nga

Enxhi Kumrija

Muzika & Teksti:

Xhejn Kumrija (JANEX)

Muzika & Orkestrimi:

Enxhi Kumrija

Pjesëmarrëse në

Festivali i 52-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Qielli Qan" kënduar nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet