Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Njeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Te degjoj, te kuptoj
Tek syte qe flasin fjale dhe enderrojne
Ku endrrat verber ecin ne nje tel te holle

Nje shprese kokevarur, n'toke perplasur
Si qelq ciflosur, e prap jeton i etur
Per nje gote ajer, tjeter, tjeter, tjeter

Ne nje ulerime, toka t'dridhte, dielli t'fshihet
Ne hapsire, kerkon mes njerezish nje njeri
Nje fije ndjenje, nje fije shpirt, ngecur ne nje ulerime
kjo toke a ka me njeri?

Dhe kerkon te jetoje
pa hije qe rreth tij vallezojne
I deshperuar, zvaritet per nje dore miresi
Te ndihet me njeri, si une si ti

Ne nje ulerime, toka t'dridhte, dielli t'fshihet
Ne hapsire, kerkon mes njerezish nje njeri
Nje fije ndjenje, nje fije shpirt, ngecur ne nje ulerime
kjo toke a ka me njeri?

Eshte njeri, eshte njeri
Si une si ti, si une si ti, njeri
Kjo toke a ka me njeri?Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeri".
3. Video është e këngës "Njeri", por nuk këndohet nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0