Më mbaj mend (për 1 muaj)

JANEX - Memories Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

We are smoking down the floor
Eyes are rolling up and down
Boys are feeling insecure,
Living in another world.
We are dancing down the floor
Haunting lovers in the dark
Girls are feeling so in love
Living in another world

We are on the roll
Chasing the sound
Of our naked heart
Memories fly
Memories cry
On our twisted mind

We are smoking down the floor
Eyes are rolling up and down
People feeling insecure,
Living in another world.
We are dancing down the floor
Haunting lovers in the dark
People feeling so in love
Living in another world.


Ky tekst u dërgua nga Xhulio

JANEX - Memories
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Memories".
3. Video është e këngës "Memories", por nuk këndohet nga JANEX.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0