Më mbaj mend (për 1 muaj)

JANEX - Wannabe (Feat. Dabó)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Im sitting next to you
And my mind is off today
Im a liar, a liar.
Im thinking you should stay
Coz' you look alike my,
My ex lover
(give me your number)
I’m sick of all of this crew
But I think that this is cool,
They’re all liars..
(liars)
Lets say the ugly truth,
They’re plastic and confused
What a disaster!

You
Wannabe what?
Wannabe who?
What you wanna be?
I don’t wanna be you
You wanna be who?
What you wanna be?

The chaos in their mind
is just another lie
They need a shower,
(a shower)
The summer days are gone
And this place is not home
I’m not yet sober
(not sober)
Lets say the ugly truth
We’re all afraid to lose,
What a disaster
Now give me all your moves,
Enough with these fools
Lets go louder!
(louder)

You
Wannabe what?
Wannabe who?
What you wanna be?
I don’t wanna be you
You wanna be who?
What you wanna be?


JANEX - Wannabe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wannabe".
3. Video është e këngës "Wannabe", por nuk këndohet nga JANEX.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0