Më mbaj mend (për 1 muaj)

Janex & Mirud - Met Pas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro:
Du cdo nate
Met pas

Strofe :
Ne rrim derisa t’zbardhi
Rrijm na, rrijm na
Ne lujm, e tundim shamine
Ne krejt e thejna
Per ty jom ai djali
Si un nuk gjen mo
Ne bashk jena tsunami
Ne thejna, thejna

Para Refren:
Nuk o von
Ma jep doren
Ta jap kohen
Per me bo
Are cka don
Naten von
Nuk te lshoj
Dore mbi dore
Ne Dy ne njo
Dy ne njo

Refren:
Du cdo nate
Met mbajt
Mo prane
Mbas vetes du
Met pas
Ere me t’mar
Skom jo marrë
Krejt mendt ti
Krejt mend
Ti mi ke marr
Oh, oh
Krejt mendt ti
Krejjt mendte
Ti mi ke marr

Strofe 2
Ne lujm e lujm me zjarrin
Ne lujna, lujnaa
Tash kush me shun mu mallin
N’jete tjeter merrme
Ne lujm e lujm me djallin
Po s’lujm me ndjenja
Tan kohen qe ma more
Ti kthema, kthema


Janex & Mirud - Met Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Met Pas".
3. Video është e këngës "Met Pas", por nuk këndohet nga Janex & Mirud.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0