A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Xhejsi Jorgaqi - S'e Di Pse Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2012

2012-03-07T00:43:49

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9


Ndoshta nje dit do m'duhet te besoj
pse genjeshtrat nxjerrin lot

hipokrizia me ftyren e qeshur kot
si e tretur

ndoshta te dua por sjelljet e lutjet me japin sa mjafton
se modestia fustanin e heshtjes sot
e ka veshur

se di pse ti
nuk mund te jesh ai qe sje
edhe kur do edhe kur zdi nuk mundesh

se di pse ti
nuk mund te jesh ai qe sje
edhe kur do edhe kur zdi nuk mundesh jooooo oooo oooooohhh

sa per te tjerat me dukesh deshtuar
te lodhem jo nuk ja vlen
me kap inati me endrrat qe sheh
sa koh

fjalet e tua per veshet e mia
jane zhurme qe se duroj dot

ku dreqin te zgjodha
pse tjeter skish kjo bote

se di pse ti
nuk mund te jesh ai qe sje
edhe kur do edhe kur zdi nuk mundesh

se di pse ti
nuk mund te jesh ai qe sje
edhe kur do edhe kur zdi nuk mundesh jooooo oooo oooo


Ky tekst u dërgua nga GK
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019