A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhejsi Jorgaqi - Thuama Një Fjalë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Qesh Kush Qesh I Fundit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thuama Një Fjalë" kënduar nga Xhejsi Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhejsi Jorgaqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elita Reci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Thuama një fjalë
thuaj që s´më do
të premtoj se do të fal.
Thuama një fjalë
thuaj cfarë të duash
mos bëj vehtën që të vuash.

Thuama një fjalë-thuaj
unë për ty nuk ndjej
dhe do iki sa më larg
thuama një fjalë-thuaj
unë pa ty s´jetoj
dhe pran teje do qëndroj

Thuaj-thuaj sa të dua
Thuaj-thuaj rri me mua
Thuaj-thuaj do jetoj
Thuaj-thuaj do qëndroj

Thuama një fjalë(ref 3)

Thuama një fjalë
Thuaj që s´më do
të premtoj se do të fal
Thuama një fjalë
thuaj cfarë të duash
mos bëj vehtën që të vuash.

Thuama një fjalë-thuaj
nata është për ty
ëndrrën time do ta fal
thuama një fjalë-thuaj
unë për ty mendoj
dhe trishtimin do largoj

Thuaj-thuaj sa të dua
Thuaj-thuaj rri me mua
Thuaj-thuaj do jetoj
Thuaj-thuaj do qëndroj

Thuaj sa të dua
Thuaj rri me mua
Thuaj do jetoj
Thuaj do qëndroj

Thuama një fjalëMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019