A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhevat Mehmeti
  • Vendlindja:
  • Podujev 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
BIOGRAFIA: Xheki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

11 Hite

Lamtumirë

Vlora

Do Të Vijë


» Dërgo Një Këngë »

Loqka Jeme
Ne Ditlindjen Tende
Kush Gaboi
Pse Mbetëm Të Huaj
Vishu Qik Per Merak
Shkoni Sonte Shkoni
Rri Me Mua
Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
Me Fat Urime Martesa


Artistë Të Ngjashëm:

Zyber Avdiu

Riza Selimi

Leka

BB Poqi

Ferki Shala

Xuxi

Agim Gerguri

Afrim Muçiqi

Naim Abazi

Shkumbin Kryeziu


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019