Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Kur Te Vdes Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Ka kaluar koh e gjat qe nuk te kam par vetem zoti mund ta di malli sa me ka marr qpo me dridhet mua kjo zemer e mjer a mund te jem ne dy bashk veq edhe nje her une dhe ti une dhe ti...
Kur nje dit do ti them lamtumir ksaj bote dije mir se mu me ka vra bukurija e jote o jo kur une te vdes mos vajto mbi varre se nga zemren ma lendove porsa isha xhall Une the ti une the ti per dashuri...
Ndoshta ti donje her do te vish te une po ate her do te jet do te jet vone shum
Duke te pritur me lot ne sy mua me shkoj kjo rini
Ti buzqeshu e gezohu kur te me mbulon dheu i zi
Shum ma mir do te isha pa dy syt ne ball se se mbeta tash pa ty as vdekur as gjall...
Si kur te mundem edhe nje her te jem bashk ne dy e ti mbushi lotet gezimi nje her kta dy sy per dashuri per dashuri,
ndoshta ti ndo nje her do te vish te une po ate her do te jet von shum duke te pritur me lot ne sy mua me kaloj kjo rini ti buze qeshu e gezohu kur te me mbulon dheu i zi per nje dashuri
te verrtete...


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comXheki
Publikimi: 25/04/2013


Xheki - Kur Te Vdes Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Vdes Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Kur Te Vdes Mos Qaj", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0