A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - 17 Shkurt 2008


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2013

2013-04-05T11:55:47

17 shkurt 2008
na u hap lajmi o i vertete,
na u hap lajmi o i vertet
si ne radio ashtu ne gazete ,
si ne gazet ashtu ne radi
per kosov ooooooo pavarsi ,

sot flamurin kush e mbajti
ne prishtin ooooooooo Hashim Thaqi ,
ne evrop Shpetim Hajriu
president Fatmir Sejdiu,
u shpall kosova republike
se me shekuj e kemi prit ,
valo valo o flamur Skenderbeu
o te ka majt ne dur eeeeeee,
valo valo o bajrak e
shqiptaria o te ka la me gjak e
po na njeh o bota mbare o perjaer
vlllllllllllllllazen shqiptar eeeeeee


Lyrics submited by Oresti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019