A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xheki - Shkoni Sonte Shkoni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/01/2013

2013-01-07T13:07:55

Song from the album:

"Do Të Vijë"


shkoni sonte shkoni
te gjithe shokt e mi
sonte dua te qaj
te qaj ne vetmi shkoni sonte shkoni
se dua te qaj
sonte bin tupanat ne dasmen e saj

ref
ajo ma nuk vjen dhimbje
te un me ajo sikur un
sonte do qaj shum

ajo ma nuk vjen dhimbje
te un me ajo sikur
un sonte do qaj shum

shkoni sonte shkoni
me lini te vuaj
per at qe e deshta sonte jam i huaj
shkoni sonte shkoni
se dua te qaj sonte bin tupanat ne dasmen
e saj

ref

ajo ma nuk vjen dhimbje
te un me ajo
sikur un sonte do qaj shum


Lyrics submited by Gjyle
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019