A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - S'esht E Mundur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2013

2013-04-05T14:36:02

Perseri po te thrras ne emer
Do te mallkoja po nuk po kam zemer
Ndoshta duhet edhe te t' urrej
Po ende ne shpirt po te ndjej
Ndoshta duhet edhe te t' urrej
Po ende ne shpirt po te ndjej

ref 1x

Sesht e mundur jo jo sesht e mundur
Se pranoj se te kam humbur
Sa e dashur a me je dukur
Jeta qenka genjeshter e bukur

E Verteta si dy pika e loti
Takim kur do te dalim para zotit

Perseri po te thrras ne emer
Do te mallkoja po nuk po kam zemer
Ndoshta duhet edhe te t' urrej
Po ende ne shpirt po te ndjej
Ndoshta duhet edhe te t' urrej
Po ende ne shpirt po te ndjej

ref 1x

Sesht e mundur jo jo sesht e mundur
Se t' pranoj se te kam humbur
Sa e dashur a me je dukur
Jeta qenka genjeshter e bukur

E Verteta si dy pika e loti
Takim kur do te dalim para zotit


Lyrics submited by  diellza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019