A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Kur Kaboj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2013

2013-04-17T13:43:28

sa her njet te kam thirr ty kurr pergjigjje s'me ke kthy as nje her s'deshte me dit sa po dhem per ty ky shpirt.a ksaj jete nuk i dihet errsires fundi si shihet ësht♪7 nje zot qe na she njet as kuj borgj nuk i kam mbeeeeeeeettttttt.

REF; kush gaboj kush gaboj e pys veten dhe mendoj a kam faj qe ty tkam pa, qe kam dasht t'lumtur me t'pa. kush gaboj kush gaboj e pys veten dhe s'besoj kush dikton se ne ket jet te vetmuar kem me m'bet.
Sa her njet te kam thirr ty kurr pergjigjje sme ke kthy as nje her s'deshte me dit sa po dhem per ty ky shpirt. a ksaj jete nuk i dihet errsires fundi si shihet është një zot qe na she njet askuj borgj nuk i kam mbeeeeeeettttt

REF;kush gaboj kush gaboj e pys veten dhe mendoj a kam faj qe...


Lyrics submited by Dona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019