A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Krejt Eshte Rren


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/03/2013

2013-03-14T18:32:25

Song from the album:

"Mos E Prano"


krej esht rren oh krej esht rren
ti po shkon me nuk vjen
krejt esht rren kjo bot ku jemi
qka do zemra nuk e kemi

Refrain:

mos me thuaj mos me thuaj
mos me dasht si dikur
me harru un zemren tande
jo, jo s'mundem kurr (2x)

krej esht rren oh krej esht rren
ti po shkon me nuk vjen
krejt esht rren kjo bot ku jemi
qka do zemra nuk e kemi

Refrain:

mos me thuaj mos me thuaj
mos me dasht si dikur
me harru un zemren tande
jo, jo s'mundem kurr (2x)


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019