A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Qesh Qesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/01/2013

2013-01-07T13:07:55

Song from the album:

"Mos E Prano"


a e din se zemra jote kurr pa mu sbahet rahat kot e ke qe po largohesh prap te un e ke ma ngat edhe pse zemra te dixhet prap ke qef me lujt me mu mos harro se kerkush leht prej dash nis nuk ka shpetu

qesh qesh vetem qesh se ma von e merr vesh ke me qa ke me qa ska met lan zemra meu nda
ke me qa ke me qa ska met lan zemra meu nda


Lyrics submited by Vlora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019