A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Do Ti Kallim Fitilat

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Do Ti Kallim Fitilat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/10/2012

2012-10-23T08:07:32

do ti kallim fitilat e llames
do ti kallim fitilat e llames
po ja marrim o ma t'miren nanes
po ja marrim o ma t'miren nanes
oh ma t'miren nana e ka nja e
oh ma t'miren nana e ka nja e
po ja marrim sdo ja la as’nja e
po ja marrim sdo ja la as’nja e
do ti kallim fitilat e llames
do ti kallim fitilat e llames
po ja marrim o ma t’miren babes
po ja marrim o ma t’miren babes
oh ma t’miren baba e ka dy e
oh ma t’miren baba e ka dy e
njana po ja marrim tjetren e lojm n'shpije
njana po ja marrim tjetren e lojm n'shpije


Lyrics submited by Behar Memishi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019