Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Lulja Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

jam i dehur nga rakia jam i lodhur nga merzia nuk me duket jeta ime qe ta qoj kshtu ne mundime 2x oj lulja jeme a po vjen me mu ne prishtin o ku jem tu knu o nekt ven o ku bohet shyreti o jalla sonte jav bojm qefin 2x oj lulja jeme ni qare ma ban eee o ne ket ven o shok o atmusfera u kall o pina viskinn o bash pe qefi2x oo atmosferin ta kallim ta dje gi kalle kalle u kalle jalle me raki aman jalle me konjak ty jam bo merak o ty jam bo mera...............................

Ky tekst u dërgua nga Labiiiii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 07/09/2011


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0


Xheki - Lulja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Jone".
3. Video është e këngës "Lulja Jone", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.