Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xheki - Une Nuk Jam Si Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/07/2008

2008-07-03T19:07:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Nuk Jam Si Ti" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dikur me ke thene qe ma ke inati
qe spo mundesh me me pa me sy
se di qka u be, si e deshti fati
fjalet e tua krejt tu kan kthy
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me mu

Une nuk jam si ti, per ty s'foli keq
cila ishte zemra jote krejt e kan marre vesh
Une nuk jam si ti, dashuroj me shpirt
qka ke pas ne doren tende kurre nuk e ke dit

Mua mos mu lut, gjeje dike tjeter
lutjet e tua per mu s'kan vlere
edhe pse dikur te kam dashur teper
tashe s'me merr malli me te pa as njeher
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me muMë Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet