A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Sikur Nje Enderr


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/03/2009

2009-03-01T17:27:47

Song from the album:

"Vlora"


mbi jastekun
qe bashk ne enderruam
sonte koken e vej vet
sa e gjat me duket nata
kur ti me me goj s'po m'flet

Refrain:

sikur nje enderr m'kalon jeta
un jetoj ne vetmi
skam menduar se dot behesh
lot ne syt e mi

ne ket dhom ku bashk jetuam
veq kujtimet tash kan mbet
por te isha prap me ty
do ta falja dhe nje jet


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019