A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Lamtumir


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T19:20:32

Song from the album:

"Lamtumirë"


dikur syt nuk kishin lot
kam jetu per ty nket bot
por se di per kend jetoj sot
lamtumir esht fjal e rend
se gjithmon veq zemra ndan
as nje her skisha dasht me than

lulet qelin dhe jan tha
as ne enderr ste shoh ma
po jetoj me mal edhe nje her met pa
gjitmon dal ne te njejtin vend
un pot pres e ti spo vjen
plaga ime ty nuk te dhem


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019