Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - A Mjafton Nje Jet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ncilen der te trokas
me ty te flas,
emrin te ta thrras
jeta esht veq rren
kur ti nuk vjen
duke prit me len

por ta dija ku je,
dot vi atje et perqafoj
e pastaj le te vdes
nga kjo bot le te shkoj

Refrain: (2x)

cili emer cila zemer hyri ne mes nesh
kur dot shihemi nje dit me ke do te jesh

a mjafton nje jet
per zemren e shkret
per ty te vuaj
a mjafton nje lot
zjarrin per ty ta shuaj

po ta dija ku je
do tvi atje e tperqafoj
e pastaj le te vdes
nga kjo bot le te shkoj

Refrain: (2x)

cili emer cila zemer hyri ne mes nesh
kur dot shihemi nje dit me ke do te jesh

Ky tekst u dërgua nga  MandarinaPublikimi: 17/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0


Xheki - A Mjafton Nje Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mjafton Nje Jet".
3. Video është e këngës "A Mjafton Nje Jet", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.