A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - I Mir I Keq


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T12:32:26

mos me thuaj qe i pari jam per ty sepse nuk asht e vertet jam i bindur se 100 zemra i ke thy merak asgje skta mbet para syve me qan e pas shpine me shan ti nuk dashorohesh kur e kam ber zemren gurrrr .I MIR I KEQ JAM KY QE JAM nuk ka nevoj ty me thon I MIR I KEQ JAM KY QE JAM ashtu per mu nuk ka nevoj ti mem tregu I MIR I KEQ JAM KY QE JAM nuk ka nevoj ti mem than I MIR I KEQ JAM KY QE JAM ashtu per mu nuk ka nevoj ti mem tregu.Mos me thuaj se vetem mua me ke dasht sepse veten e genjen si nuk e kam dit cfar qellimi paske pas beso inati pom vjen ,Para syve me qan e mbas syve me shan ti nuk dashurohesh kur je kon per aventur . I MIR I KEQ JAM KY JE JAM nuk ka nevoj ti mem than I MIR I KEQ ashtu per mu nuk ka nevoj ti mem tregu I MIR I KEQ JAM KY QE JAM nuk ka nevoj ti mem than I MIR I KEQ ashtu per mu nuk ka nevoj ti mem tregu I MIR I KEQ JAM KY QE JAM nuk ka nevoj ti mem than I MIR I KEQ ashtu per mu nuk ka nevoj ti mem tregu I MIR I KEQ jam ky qe jam nuk ka nevoj ti mem tregu nuk ka nevoj ti mem tregu I MIR I KEQ ashtu per mu nuk ka nevoooj tiii mem tregu


Lyrics submited by Jeton Ac Milan
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019