Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Mos Jeto Me Mendje Te Madhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2
Mos jeto me mendje tmadhe
Dashnija sblehet me pare
Nese ti je ma e mira
Ndoshta fjalt si qet me lira

ref.x2
Fol fol me mu..
E kupton se sa te du
Fol fol me mu..
Se ma kurr ske mu pendu

x2
Mos jeto me mendje tmadhe
Dashnija sblehet me pare
Nese ti je ma e mira
Ndoshta fjalt si qet me lira

ref..x4
Fol fol me mu..
E kupton se sa te du
Fol fol me mu..
Se ma kurr ske mu pendu..


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011Xheki
Publikimi: 07/03/2013


Xheki - Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Jeto Me Mendje Te Madhe".
3. Video është e këngës "Mos Jeto Me Mendje Te Madhe", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0