A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Neper Pishat E Deqanit

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Neper Pishat E Deqanit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2012

2012-12-27T01:29:17


It's a long time that we try finding the lyrics to "Neper Pishat E Deqanit" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Vellezerit Krasniqi - Neper Pishat E Deqanit

o kjo nate e fundit qenka shume e vshtire
kur i thash dashnores o naten e mire
2x
hej o naten e mire u pafshim perseri
te bjen nmend per mue vashe
mue ma shume per ty

refreni2x
neper pishat e Deqanit tuj shetit me mu
afer neve zogjet e malit jan duke kendu

zogu e don malin peshuku e don detin
te kam dasht more djal ma shume se vetvetin
2x
hej ndaj te lutem djal eja mu afro
dashurine e pare o djale kurr mos e harro

refreni2x
neper pishat e Deqanit tuj shetit me mu
afer neve zogjet e malit jan duke kendu

Bijt E Sefes - Neper Pishat E Deqanit

o kjo nate e fundit qenka shume e vshtire
kur i thash dashnores o naten e mire
2x
hej o naten e mire u pafshim perseri
te bjen nmend per mue vashe
mue ma shume per ty

refreni2x
neper pishat e Deqanit tuj shetit me mu
afer neve zogjet e malit jan duke kendu

zogu e don malin peshuku e don detin
te kam dasht more djal ma shume se vetvetin
2x
hej ndaj te lutem djal eja mu afro
dashurine e pare o djale kurr mos e harro

refreni2x
neper pishat e Deqanit tuj shetit me mu
afer neve zogjet e malit jan duke kendu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019