Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Pasha Syt E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

pasha syt e mi per ty zdu me ni
meja shtu plaget zemres
sherri i nje femres
nuk jam agjami dredhinat i di
ke mem lyp e skememgjet
sot e 100 vjet

ref:2
ti ne rrugen tane un ne rrugen time
si duron zemra 1000 mendime

une te gezova E ti memashtrove
asni fjal timen nuk e N‘degjove
shum me shkurt mendove
nuk e ke dit
sa me pate afer sme pave me sy

ref:2
ti ne rrugen tane un ne rrugen time
siduron zemra 1000 mendime


Ky tekst u dërgua nga CaniXheki
Publikimi: 18/12/2010


Xheki - Pasha Syt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Syt E Mi".
3. Video është e këngës "Pasha Syt E Mi", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0