A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Pse Per Ty Mendoj


Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/03/2013

2013-03-14T18:29:09

Tani ti pran meje nuk je
Tani vetem dhimbje te une le
Tani nuk e di se ku do t`gjej
Tani Tani
Tani dua dhimbjen ta rrëfej

O Pse për ty prap po mendoj
Pse s`po mundem të t`harroj
Pse ne ënderr prap me vjen
Pse gëzimet nuk mi kthen

Tani ti pran meje nuk je
Tani vetem dhimbje te une le
Tani nuk e di se ku do t`gjej
Tani Tani
Tani dua dhimbjen ta rrëfej

O Pse për ty prap po mendoj
Pse s`po mundem të t`harroj
Pse ne ënderr prap me vjen
Pse gëzimet nuk mi kthen

Pse pa ty s`po mund t`jetoj
Pse per ty gjith i vajtoj
Pse ne enderr prap me vjen
Pse gëzimet nuk mi kthen


Lyrics submited by  antigonaCH
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019