A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Biondina E Zezhkanja

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Biondina E Zezhkanja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ta Marr Zemren"


Para diskotekes
sa vajza jan mbledh
te bukura te mira
sikur uji ka rrjedh
qysh na kalon nata
pa merzija hiq
krejtve ju tranoj
qajo me miniq
ref:
Biondina zeshkane
qika pa behane
te lyme te ngjyme
plas oj zemra ime(2X).

Qysh na ka ardh koha
qysh sillet kjo botë
besa ne qdo qosh
vajza plot e plot
mjeri un i mjeri
sherri qE um ka nxan
spo di kan me marr
spo di kan me lan.

REF:
Biondina zeshkane
qika pa behane
te lyme te ngjyme
plas oj zemra ime(4X).


Lyrics submited by Kaltrina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019