A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Kur Humba Dashurin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ta Marr Zemren"


Pse je vyshk oj Lulja ime
a per qefin e zemres time
un dashurin se kam pa
A per ket po du meu tha

Pse je vyshk oj lupja ime
a per qefin e zemres time
un dashurin se kam pa
A per ket po du meu tha

ref:
Kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

a edhe ty drita tu ndal
si mu gjaki ne damar
a asti smundesh ma
a edhe ty zemra tu tha

a edhe ty drita tu ndal
si mu gjaki ne damar
a asti smundesh ma
a edhe ty zemra tu tha

ref.
kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time .4


Lyrics submited by Selver_ca
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019