Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Më Mirë Që Je Shku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ska problem që ke shku,
Nuk ka lidhje që mke lan,
Pom dhem per ty kur thojn e ndershme sje kan,
E un qysh met than mir kur tjetri per dore tka,
Jo kurr skamej fal shokt që nakan nda,

Ref:
Më mir qe je shku,
Më mir qe je shkuuu,
Se kjo bot e rrejshme bashk snaka duru,

Më mir qe je shku,
Më mir qe je shkuuu,
Se nkët bot ska vend bashk per ty e mu...

Aj veq me trejt din mir,
E ty mat lumtur pot bon,
Krejtve poju thu perfekt pom kupton,
E un qysh mu ndi mir kur tjetri per dore tka,
Zoti kamej vra shokt që nakan nda.

ref:

Më mir qe je shku,
Më mir qe je shkuuu,
Se kjo bot e rrejshme bashk snaka duru,

Më mir qe je shku,
Më mir qe je shkuuu,
Se nkët bot ska vend bashk per ty e mu...


Ky tekst u dërgua nga MeentoorXheki
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Xheki - Më Mirë Që Je Shku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mirë Që Je Shku".
3. Video është e këngës "Më Mirë Që Je Shku", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0