A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Kam Nem N'gurë E Dru

Audio

Video Link

Xheki - Kam Nem N'gurë E Dru


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/05/2012

2012-05-27T19:06:48

Song from the album:

"A Ki Zemer A Ki Shpirt"


Sa loti m'ka piku un skam dasht me besu,
Se po shkon e skamet pa,
Rruges tane skamej ra,
Sa pika lot n'faqe mjan tha,
Aq her ty kam dasht met pa,
Me than shpirti kame lshu,
A ti veq qi kime shku..

Ref:2x
Jo mos me thoni shokt e mi,
Ajo shkoj e shkofsh ti,
Na ndan ty e mu,
Kam Nem N'gurë E Dru..

Sa loti m'ka piku un skam dasht me besu,
Se po shkon e skamet pa,
Rruges tane skamej ra,
Sa pika lot n'faqe mjan tha,
Aq her ty kam dasht met pa,
Me than shpirti kame lshu,
A ti veq qi kime shku..

Ref:2x
Jo mos me thoni shokt e mi,
Ajo shkoj e shkofsh ti,
Na ndaun ty e mu,
Kam Nem N'gurë E Dru..

Ref:2x
Jo mos me thoni shokt e mi,
Ajo shkoj e shkofsh ti,
Na ndan ty e mu,
Kam Nem N'gurë E Dru..


Lyrics submited by Meentoor
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019