A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - A E Di


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/04/2013

2013-04-09T08:42:25

Song from the album:

"Lamtumirë"

Song from the album:

"Vetëm Ti"

Song from the album:

"11 Hite"It's a long time that we try finding the lyrics to "A E Di" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shkurtja Shyhreti Remzia. We wish that's the lyrics you are looking for:


Shkurta...
Pse pse je afru
Pse me ke be me u dashunu

Shyhreti...
Pse pse ty ke ardhe
Ma ke marr zemren me fjale.

Remzia...
A e di qe zemra me plas
Me te taku e mos me te pas
A e di qe syni me qan
Pershendetja kur na ndan.

Ref
A e di qe zemra me plas
Me te taku e mos me te pas
A e di qe syni me qan
Pershendetja kur na ndan.

Remzia...
Pse pse je afru
Pse me ke be me u dashunu

Shyhreti...
Pse pse ty ke ardhe
Ma ke marr zemren me fjale.

Shkurta...
A e di qe zemra me plas
Me te taku e mos me te pas
A e di qe syni me qan
Pershendetja kur na ndan.

Ref
A e di qe zemra me plas
Me te taku e mos me te pas
A e di qe syni me qan
Pershendetja kur na ndan.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019