A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Shkove


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/07/2014

2014-07-18T19:55:53

Song from the album:

"Vlora"

Song from the album:

"Vlora"It's a long time that we try finding the lyrics to "Shkove" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Viola - Shkove

2x.Thuaj a esht e leht pa mu o shpirti im
Thuaj ate mungon aj perqafimi im
Zemer Mir se vjen nese pendohesh
Dera asht e qel jam ende ajo e vjetra
Besen se kam shkel

Ref2x
Amanetin ma ke lan po te verteten sma ke tha
Kjo unaz qka em vyn pa Ty kurr nuk muj
Met pa me sy

2x.
Shkove stu kujtu me as nje her mem thirr ikee
as ske pyt me ajam keq a Mir
Zemer qysh ke mujt mem lan me Shpresa
Jeten me kalu me shkoj Rinia tuj lotue
Ni dit pa u gezu
Ref:2
Amanetin ma ke lan po te
verteten sma ke than
Kjo unaz qka um vyn pa Ty
kurr nuk muj met pa me sy <3.

Duli - Shkove

Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes. Plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo. Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes, plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.

Shkove kur shum u deshem, ti me ike kur pa buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza kaj, jeta ime det me lot, vaj e deshperi. shkove kur shum u deshem, ti me ike kur pa buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza kaj, jeta ime det me lot e vaj e deshperi.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019