A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheki - Gjarper


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2012

2012-12-14T14:26:24

Song from the album:

"Sikur Bombe"


Mendja me kish ik
veq enderr me paa
njeri me i ngat
mka puth e mka vra
kur e morra vesh
qfar fryme ke pas
veq per interes
gjith mpaske dasht.

REF:
Ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra
ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra.

Vetit ja ke ba
e shum mir je shit
ty ma keq tka ra
e sje tu e dit
kur e morra vesh
qfar fytyre ke pas
veq per interes
gjith mpaske dasht.

REF:
Ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra
ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra.

Ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra
ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra.

Ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra
ska ku shkon ma zi
po spo kam qa me ba
e paskam marr ne gji
gjarperin qe mka vra.


Lyrics submited by xhekii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019