Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Mire Se Vjen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/04/2013

2013-04-05T11:57:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mire Se Vjen" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Miranda Hashani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nese nje dite do te pendohesh nese kjo jet te eshte merzi nuk e kam nderruar numrin ende jam tuj prit nuk do te pyes ku ishe zemer i falur do te jesh vetem ktheu ti nuk do te pyes se cila femer te preu ty ne bes mir se vjen perseri nese merziten aventurat edhe i lumtur te mos jesh ate dit kur me ke braktisur ku e ke lan aty do ta gjeshMë Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet