Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Dy Shkronja Ne Leter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/12/2013

2013-12-25T10:56:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Shkronja Ne Leter" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet