A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - E Pa Bese


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2014

2014-07-12T20:12:49

Song from the album:

"E Pabesë"It's a long time that we try finding the lyrics to "E Pa Bese" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Roland Çukaj - E Pa Bese

ske mendu aspak per mu ti moj e pa bes the ne shpirt me ke lendu ma humbe cdo shpres me ke then se shume te du te besova ty paska qen ekote per mu mire ma ke shperbly
REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

te me doje sa te kam dashur kurre sta kam kerku se kuptoj pse ndjenjat vajz per mua tu shun shume here doja ta kuptoj cfare ndjeje per mu edhe pse ketu perfondoj akoma te dua

REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

.ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don

Besnik Shemsiu - E Pa Bese

e shpalle luften ti kunder meje
si me qen ni hap kunder teje
nuk e di qka met ty merak
tash e di qe sje un tak
ideale po i thu vetes
un e di qe si takon te vertetes
po me thu qe ske neveri me mua \
thuj me emer faraoni u punsua

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

dhe ne trua jo nuk mbrohen
nuk ki kohen por vetem shtohen
mere trupin dhe udhto pa mua
je e lir faraoni te ka liruar
shijo jeten ti perseri
si me qen ni super-viajpi
jeto e lumtur dhe kurr mos vujj
si sahara qe ka mbet pa uj

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.3

Besjan Gashi - E Pa Bese

se kam prit prej tej zemern me ma thy kurr nuk e kam menduar qe kam mu nda me ty syt e tu tash po ja fal tjeter kujt ke vendos pergjithmon mem lon me vujt

ref.
kurr nuk kam dit qe je e pa bes e paske pas zemer e zes kurr nuk e kam dit se qfar qellimi ke i mjeri aj qe nuk te nje.

se kam prit prej teje lamturmir me thon as gjë slash per vete krejt ti kom dhon syt e tu po ja fal tash tjeter kujt ke vendos pergjithmon me lon me vujt

ref.
kurr nuk e kam dit qe je epa bes e paske pas zemer e zez kurr nuk e kam dit qfar qellimi ke i mejri aj qe nuk te nje
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019