Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Dhelpër Dinake  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"E Pabesë"

Komente

Asnjë Koment

18/07/2014

2014-07-18T18:55:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhelpër Dinake" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet