A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Xhane Mori Xhane


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:57

Song from the album:

"Aleja"It's a long time that we try finding the lyrics to "Xhane Mori Xhane" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019