A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Para Dere


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:57

Song from the album:

"Aleja"It's a long time that we try finding the lyrics to "Para Dere" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Halide Piskala. We wish that's the lyrics you are looking for:

Jena motra kallabllak x2

Lulija na bon rahat x2

Oj oj Lulije x2

Jna motra shtate a tete x2

Per vlla tone bojna shyhret x2

Oj oj Lulije x2

...more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019