Live Video

Xheki - Kur Ta Vura Syrin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2015

2015-12-03T12:50:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Vura Syrin" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...