A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Dita Nuk Më Shtyhet

Audio

Xheki - Dita Nuk Më Shtyhet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/08/2016

2016-08-25T13:53:41

Këngë e albumit:

"Pse Mbetëm Të Huaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dita Nuk Më Shtyhet" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...