Xhela Abazi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ideale” Nga Xhela & Besart Halimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-07-2015]
Një bashkpunim mjaft interesant ka ardhur nga dy këngëtarët tanë të njohur Besart Halimi & Xhela. "Ideale" titullohet kënga e tyre më e re e cila shënon edhe projektin e parë muzikor të këngëtarëve për këtë verë.

Kënga është punuar me muzikë dhe orkestrim nga Florent Boshnjakut. Ndërsa teksti është shkruar nga Arsim Bunjaku.

Videoklipiështë mjaft veror dhe është punuar në Prishtinë nga produksioni ASHA.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ideale” Nga Xhela & Besart Halimi


Komente 0