Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Jeka Lun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sdi qka kisha ba sod veq me lujt me ty me dy tri shikjime zemren ma ki thy krejt e morren vesh se veq per ty kam ardh e ti nuk je n'gjendje me ma than naj fjal

Je ka lun qysh po don vet
me mu nuk po don me nejt
veq ta dish se ta kthen zoti
ja dikur se vren 2x

Sdi qka kisha bo veq zanin
me ta ni qysh te knaqet zemra vetem un e di nese vallzon vetem nuk do vij me ngat
sa te eshte kjo jet ka me't met marak

Je ka lun qysh po don vet me
mu nuk po don me nejt
veq ta dish se ta kthen zoti ja dikur se vren 4x


Ky tekst u dërgua nga TinaXhela Abazi
Publikimi: 15/04/2013


Xhela - Jeka Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeka Lun".
3. Video është e këngës "Jeka Lun", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0