Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Xhela - Ma Mir Me Ty E Fukara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2012

2012-05-30T05:26:33Sa lot kam derdh une per ty
sa shum te kam dashur

Ref 3 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

Nje dit une po pija me shoqeri
ndodhi per ty me thane
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë
e ngrita shishen me raki
lotet ne faqe mranë

Ref 8 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

st 3 :
te gjitha shoqet te kan inat
pse une ty te dua

te rri me ty apo te shkoj
kete ti spo ma thua


Ky tekst u dërgua nga Fisnik Zumberi
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet