Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Me Ben Te Vuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Të dashurova në moshë të re
për një kohë shumë të gjatë
shumë aventura me ty kalova
nga jeta ime jo jo s'të ndajë (X2)

Ti më bën mua të vuaj
ti më bën mua të qaj
ti je gjaku i zemrës sime
nga jeta ime jo jo s'të ndajë (X2)

Në sytë e tu shoh ndryshime
s'mund të ndajë nga jeta ime
por njerzit po të kan
nga jeta ime jo jo s'të ndajë

Ti më bën mua të vuaj
ti më bën mua të qaj
ti je gjaku i zemrës sime
nga jeta ime jo jo s'të ndajë (X2)


Ky tekst u dërgua nga Taki


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhela Abazi
Publikimi: 14/06/2012


Xhela - Me Ben Te Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ben Te Vuaj".
3. Video është e këngës "Me Ben Te Vuaj", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0