Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Nuk Kam Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Tmirat qe ti bera i harrove shpejt ti sme paske dashur as njeher ne jet
kur askush nuk donte mete pa me sy un isha ivetmi qe te doja ty
Ti nuk je ajo qe ishe nfillim qe ta fala zemren paskam ba gabim
Ti nuk je ajo qe ishe dikur qe dot me largohesh skam besuar kurr
NUK KAM FAT `` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
NUK KAM FAT ``jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
ISHA afer teje net mir dhe net keq kurr ste kam lenduar qoft edhe nje her
kur askush nuk donte mete pa me syyyyy un isha ivetmi qe te doja ty
Ti nuk je ajo qe ishe n`fillim qe ta fala zemeren paskam ba gabim
Ti nuk je ajo qe ishe dikur qe dot me largohesh skam besuar kurr
NUK KAM FAT`` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak ame paska dasht
NUK KAM FAT `` jo nuk kam fat ma asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
NUK KAM FAT`` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht


Ky tekst u dërgua nga Albertta   LumbardhaXhela Abazi
Publikimi: 24/11/2009
Festivali: Zhurma Show 2009
Festivali: Çelësi Muzikor 3


Xhela - Nuk Kam Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Fat".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Fat", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0